GKG50015
DigiKeyn tuotenumero
2447-GKG50015-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GKG50015
Kuvaus
CAP TRIMMER 10-50PF 100V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 – 50pF Trimmerit säätökondensaattorit 100 V Yläosa Läpivientiaukko
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Keraaminen
Valmistaja
EW Electronics
Q taajuudella
200 @ 1MHz
Sarja
Koko/mitat
0,236" halk. (6,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Kapasitanssialue
10 – 50pF
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Säädön tyyppi
Yläosa
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Jännite – nimellinen
100 V