SG3225VAN 156.250000M-KEGA0
DigiKeyn tuotenumero
114-SG3225VAN156.250000M-KEGA0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
114-SG3225VAN156.250000M-KEGA0CT-ND - Cut Tape (CT)
114-SG3225VAN156.250000M-KEGA0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SG3225VAN 156.250000M-KEGA0
Kuvaus
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
156.25 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 2,5V – 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±30ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
30mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Lähtö
LVDS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
20mA