UF33F6202Z
DigiKeyn tuotenumero
31-UF33F6202ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-UF33F6202ZCT-ND - Cut Tape (CT)
31-UF33F6202ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UF33F6202Z
Kuvaus
CRYSTAL OSCILLATOR SEAM3225 T&R
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
156.25 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 2,5V – 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
25mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)