MC-306 32.7680K-A3: ROHS
DigiKeyn tuotenumero
SER4306TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SER4306CT-ND - Cut Tape (CT)
SER4306DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MC-306 32.7680K-A3: ROHS
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 35 kOhms 4-SOJ, 5,50mm jako
EDA/CAD-mallit
MC-306 32.7680K-A3: ROHS -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valmistajan laitepakkaus
4-SOJ
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,315" pit. x 0,126" lev. (8,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,100" (2,54mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF