MC-306 32.7680K-A0:ROHS
DigiKeyn tuotenumero
SER2407TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SER2407CT-ND - Cut Tape (CT)
SER2407DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MC-306 32.7680K-A0:ROHS
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 35 kOhms 4-SOJ, 5,50mm jako
EDA/CAD-mallit
MC-306 32.7680K-A0:ROHS -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
4-SOJ
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,315" pit. x 0,126" lev. (8,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,100" (2,54mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF