FA-128 24.0000MD30X-K5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
EPSON
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
EPSON
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Shenzhen SCTF Electronics
24 MHz ±30ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
FA-128 24.0000MD30X-K5
DigiKeyn tuotenumero
114-FA-12824.0000MD30X-K5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA-128 24.0000MD30X-K5
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
MHz-kide
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuus
24 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Päätuotenumero
Kuormakapasitanssi
10pF