SX1B24.000F1010F30
DigiKeyn tuotenumero
5852-SX1B24.000F1010F30TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SX1B24.000F1010F30
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHz 10pF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
24 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,018" (0,45mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm