ECS-400-12-33B2Q-JES-TR3
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-400-12-33B2Q-JES-TR3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-400-12-33B2Q-JES-TR3CT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-400-12-33B2Q-JES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-400-12-33B2Q-JES-TR3
Kuvaus
CRYSTAL 40.000 MHZ 12PF SMD
Tarkka kuvaus
40 MHz ±20ppm Kiteet 12pF 35 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
40 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Kuormakapasitanssi
12pF