ABM8AIG-40.000MHZ-12-2Z-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-13401-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-13401-1-ND - Cut Tape (CT)
535-13401-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM8AIG-40.000MHZ-12-2Z-T3
Kuvaus
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
Tarkka kuvaus
40 MHz ±20ppm Kiteet 12pF 35 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ABM8AIG-40.000MHZ-12-2Z-T3 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Taajuus
40 MHz
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Kuormakapasitanssi
12pF