TSX-3225 40.0000MF10Y-W6
DigiKeyn tuotenumero
114-TSX-322540.0000MF10Y-W6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
114-TSX-322540.0000MF10Y-W6CT-ND - Cut Tape (CT)
114-TSX-322540.0000MF10Y-W6DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSX-3225 40.0000MF10Y-W6
Kuvaus
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 MHz ±10ppm Kiteet 12pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TSX-3225 40.0000MF10Y-W6 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
40 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)