ECS-400-10-37B2-CKY-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-400-10-37B2-CKY-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-400-10-37B2-CKY-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-400-10-37B2-CKY-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-400-10-37B2-CKY-TR
Kuvaus
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Tarkka kuvaus
40 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-400-10-37B2-CKY-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Taajuus
40 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)