R05C1TF05S-R
DigiKeyn tuotenumero
945-R05C1TF05S-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
945-R05C1TF05S-RCT-ND - Cut Tape (CT)
945-R05C1TF05S-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R05C1TF05S-R
Kuvaus
1W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE' S
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 200mA 3V - 5,5V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
R05C1TF05S-R -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
1 W
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
50,5%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Tulojännite (min.)
3V
Pakkaus / kotelo
12-PowerTFLGA-moduuli
Tulojännite (maks.)
5,5V
Koko/mitat
0,20" pit. x 0,16" lev. x 0,05" kork. (5,0mm x 4,0mm x 1,3mm)
Jännite - lähtö 1
Valmistajan laitepakkaus
12-LGA (5x4)
Virta - lähtö (maks.)
200mA