ECS-.327-12.5-1210-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2282TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2282CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2282DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-.327-12.5-1210-TR
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-.327-12.5-1210-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12,5pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
90 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,047" pit. x 0,039" lev. (1,20mm x 1,00mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)