ECS-.327-12.5-1210B-N-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2873TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2873CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2873DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-.327-12.5-1210B-N-TR
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 80 kOhms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-.327-12.5-1210B-N-TR -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
4-CSMD (1,2x1)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,047" pit. x 0,039" lev. (1,20mm x 1,00mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,014" (0,35mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF