ECS-260-10-33QZ-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2356TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2356CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2356DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-260-10-33QZ-TR
Kuvaus
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 MHz ±15ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-260-10-33QZ-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
26 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Kuormakapasitanssi
10pF