SAX32410EA4B-26.000M
DigiKeyn tuotenumero
2388-SAX32410EA4B-26.000M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SAX32410EA4B-26.000M
Kuvaus
CRYSTAL 26.000M 10PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 MHz ±15ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
26 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Kuormakapasitanssi
10pF