ECS-2520MVQ-250-BP-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-2520MVQ-250-BP-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-2520MVQ-250-BP-CT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-2520MVQ-250-BP-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-2520MVQ-250-BP-TR
Kuvaus
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,6V – 3,6V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-2520MVQ-250-BP-TR -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±50ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
10mA
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Lähtö
HCMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
10µA
Syöttöjännite
1,6V – 3,6V