EMDF101W334M1GV001E
DigiKeyn tuotenumero
709-EMDF101W334M1GV001ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
709-EMDF101W334M1GV001ECT-ND - Cut Tape (CT)
709-EMDF101W334M1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EMDF101W334M1GV001E
Kuvaus
CAP PASSTHRU 0.33UF 100V 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.33 µF Läpisyöttökondensaattorit 100V 1210 (3225 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EMDF101W334M1GV001E -mallit
Kategoria
Jännite – nimellinen
100V
Valmistaja
Johanson Dielectrics Inc.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Lämpötilakerroin
X7R
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Tyyppi
Pass Through
Koko/mitat
0,125" pit. x 0,098" lev. (3,18mm x 2,49mm)
Kapasitanssi
0.33 µF
Korkeus (maks.)
0,070" (1,78mm)
Toleranssi
±20%