ECS-120-12-36-AGN-TR3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-120-12-36-AGN-TR3 |
Kuvaus | CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 12 MHz ±25ppm Kiteet 12pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 12pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 150 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 12 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2,5x2) |
Taajuuden vakaus ±30ppm | Koko/mitat 0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm) |
Taajuustoleranssi ±25ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,024" (0,60mm) |