ECS-120-12-36-AGN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2710TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2710CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2710DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-120-12-36-AGN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±25ppm Kiteet 12pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-120-12-36-AGN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
150 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
12 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±25ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)