XV3585-2R7607-R
DigiKeyn tuotenumero
283-XV3585-2R7607-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XV3585-2R7607-R
Kuvaus
CAP 600F -5% +10% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
600 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike - 4 johtoa 2,6mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike - 4 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Kapasitanssi
600 F
Koko/mitat
1,378" halk. (35,00mm)
Toleranssi
-5%, +10%
Korkeus - asennettuna (maks.)
3,484" (88,50mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
2,6mOhm