XV3560-2R7407-R
DigiKeyn tuotenumero
283-XV3560-2R7407-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XV3560-2R7407-R
Kuvaus
CAP 400F -5% +10% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
400 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike 3,2mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Kapasitanssi
400 F
Koko/mitat
1,378" halk. (35,00mm)
Toleranssi
-5%, +10%
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,480" (63,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
3,2mOhm