TR/3216FF6.5-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2550-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-2550-1-ND - Cut Tape (CT)
283-2550-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR/3216FF6.5-R
Kuvaus
FUSE BRD MT 6.5A 32VAC/VDC 1206
Tarkka kuvaus
6.5 A 32 V AC 32 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
TR/3216FF6.5-R -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
50A
Sulamisen I²t
2.294
Hyväksyjä
CSA, UL
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. x 0,035" kork. (3,20mm x 1,60mm x 0,90mm)
Jänniteluokitus – AC
32 V
DC-resistanssi kylmänä
0.0086 Ohms