SMDJ33CAH
DigiKeyn tuotenumero
283-SMDJ33CAHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SMDJ33CAHCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMDJ33CAHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMDJ33CAH
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 56,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
56,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
33V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V