SMLJ33CA-Q
DigiKeyn tuotenumero
118-SMLJ33CA-QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SMLJ33CA-QCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SMLJ33CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMLJ33CA-Q
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 56,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
EDA/CAD-mallit
SMLJ33CA-Q -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
56,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
33V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V