SMCJ20AH | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMCJ20AH |
Kuvaus | TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 32,4V Puristusliitin 46,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 46,3A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 1500W (1,5kW) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Telekommunikaatio |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Luokka Autoteollisuus |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 20V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - läpilyönti (min) 22,2V | Pakkaus / kotelo DO-214AB, SMC |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 32,4V | Valmistajan laitepakkaus |