SZ1SMC20AT3G
DigiKeyn tuotenumero
F11584TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F11584CT-ND - Cut Tape (CT)
F11584DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZ1SMC20AT3G
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC
Tarkka kuvaus
32,4V Puristusliitin 46,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
Kategoria
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
20V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
22,2V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
32,4V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
46,3A