SMCJ20AH
DigiKeyn tuotenumero
283-SMCJ20AHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SMCJ20AHCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMCJ20AHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ20AH
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32,4V Puristusliitin 46,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
46,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Telekommunikaatio
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Yksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
20V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
22,2V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
32,4V