PTSA181230V030
DigiKeyn tuotenumero
283-PTSA181230V030TR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-PTSA181230V030CT-ND - Cut Tape (CT)
283-PTSA181230V030DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTSA181230V030
Kuvaus
PTC RESET FUSE 300MA 30V 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PTC nollattavat varokkeet 30V 300 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
200 mOhms
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1.75 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Jännite - maksimi
30V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - pito (Ih) (maks.)
300 mA
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Virta - laukaisu (It)
600 mA
Koko/mitat
0,178" pit. x 0,126" lev. (4,53mm x 3,20mm)
Virta - maks.
40 A
Paksuus (maks.)
0,039" (1,00mm)