0ZCG0030FF2C
DigiKeyn tuotenumero
5923-0ZCG0030FF2CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5923-0ZCG0030FF2CCT-ND - Cut Tape (CT)
5923-0ZCG0030FF2CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0ZCG0030FF2C
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 300 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0ZCG0030FF2C -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
200 mOhms
Valmistaja
Bel Fuse Inc.
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1.75 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Tyyppi
Polymeerinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - maksimi
30V
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Virta - pito (Ih) (maks.)
300 mA
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - laukaisu (It)
600 mA
Paksuus (maks.)
0,028" (0,70mm)
Virta - maks.
40 A