PTS18126V125 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 1 963
Tekniset tiedot
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 4 596
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
SCHURTER Inc.
Varastossa: 802
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 1.25 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
PTS18126V125
DigiKeyn tuotenumero
283-3159-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-3159-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTS18126V125
Kuvaus
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Laukaisuaika
400 ms
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
50 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
140 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
6V
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.25 A
Paksuus (maks.)
0,027" (0,68mm)
Virta - laukaisu (It)
2.5 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
100 A