MINISMDC125F-2
DigiKeyn tuotenumero
MINISMDC125F-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MINISMDC125F-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MINISMDC125F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MINISMDC125F-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 1.25 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
400 ms
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
50 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
140 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
6V
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.25 A
Paksuus (maks.)
0,019" (0,48mm)
Virta - laukaisu (It)
2.5 A
Hyväksyjä
CSA, TUV, UL
Virta - maks.
100 A