PTR060V0135-BK
DigiKeyn tuotenumero
283-PTR060V0135-BK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTR060V0135-BK
Kuvaus
PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 60V 1.35 A Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Laukaisuaika
9.6 s
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
120 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
300 mOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Jännite - maksimi
60V
Koko/mitat
0,571" halk. x 0,118" paks. (14,50mm x 3,00mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.35 A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,772" (19,60mm)
Virta - laukaisu (It)
2.7 A
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Virta - maks.
40 A