RXEF135-AP
DigiKeyn tuotenumero
RXEF135-APCT-ND - Cut Tape (CT)
RXEF135-APTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RXEF135-AP
Kuvaus
PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 72V 1.35 A Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Laukaisuaika
9.6 s
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
120 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
300 mOhms
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Jännite - maksimi
72V
Koko/mitat
0,571" halk. x 0,118" paks. (14,50mm x 3,00mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.35 A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,752" (19,10mm)
Virta - laukaisu (It)
2.7 A
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Virta - maks.
40 A