PHV-5R4V474-R
DigiKeyn tuotenumero
283-PHV-5R4V474-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHV-5R4V474-R
Kuvaus
CAP 470MF -10% +30% 5.4V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 mF (EDLC) superkondensaattorit 5.4 V Säteittäinen, Purkki 400mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Johdinten väli
0,465" (11,80mm)
Kapasitanssi
470 mF
Koko/mitat
0,681" pit. x 0,354" lev. (17,30mm x 9,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,571" (14,50mm)
Jännite – nimellinen
5.4 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
400mOhm @ 100Hz