PA-5R0V224-R on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 833
Tekniset tiedot
220 mF (EDLC) superkondensaattorit 5 V Säteittäinen, Purkki 300mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
PA-5R0V224-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2786-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA-5R0V224-R
Kuvaus
CAP 220MF -20% +80% 5V T/H
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Vanhentunut
Johdinten väli
0,465" (11,80mm)
Kapasitanssi
220 mF
Koko/mitat
0,681" pit. x 0,354" lev. (17,30mm x 9,00mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Jännite – nimellinen
5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
300mOhm @ 1kHz