PB-5R0V474-R
DigiKeyn tuotenumero
283-PB-5R0V474-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PB-5R0V474-R
Kuvaus
CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Tarkka kuvaus
470 mF (EDLC) superkondensaattorit 5 V Säteittäinen, Purkki 1Ohm @ 100Hz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,465" (11,80mm)
Kapasitanssi
470 mF
Koko/mitat
0,681" pit. x 0,354" lev. (17,30mm x 9,00mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,571" (14,50mm)
Jännite – nimellinen
5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1Ohm @ 100Hz