HSH1040-3R8207-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSH1040-3R8207-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSH1040-3R8207-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 200F 3.8V
Tarkka kuvaus
200 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 60mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
200 F
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,654" (42,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60mOhm @ 1kHz