HSH1030-3R8157-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
CAP-XX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Tecate Group
Varastossa: 58
Tekniset tiedot
150 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 70mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
HSH1030-3R8157-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSH1030-3R8157-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSH1030-3R8157-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 150F 3.8V
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
150 F
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,260" (32,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70mOhm @ 1kHz