HCM1A4020V2-1R0-R on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 4 370
Tekniset tiedot
1 µH Suojattu Induktori 5.6 A 24mOhm maks. Epästandardi
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A4020V2-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A4020V2-1R0-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A4020V2-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A4020V2-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A4020V2-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 5.6A 24 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC-resistanssi (DCR)
24mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
60MHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,173" pit. x 0,165" lev. (4,40mm x 4,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
7A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)