HCM1A4020V3-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A4020V3-1R0-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A4020V3-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A4020V3-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A4020V3-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 6.1A 24 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Valettu Induktori 6.1 A 24mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
24mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
67MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Tyyppi
Valettu
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,173" pit. x 0,165" lev. (4,40mm x 4,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
7A