HCM1A1305V2-330-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A1305V2-330-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A1305V2-330-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A1305V2-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1305V2-330-R
Kuvaus
FIXED IND 33UH 4.5A 58 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Induktori 4.5 A 58mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HCM1A1305V2-330-R -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
58mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
3MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Induktanssi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,530" pit. x 0,496" lev. (13,45mm x 12,60mm)
Virta - saturaatio (Isat)
5,2A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)