HCM1A1305V3-330-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A1305V3-330-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A1305V3-330-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A1305V3-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A1305V3-330-R
Kuvaus
FIXED IND 33UH 4.5A 58 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Valettu Induktori 4.5 A 58mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
58mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
3MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Tyyppi
Valettu
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,530" pit. x 0,496" lev. (13,45mm x 12,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
5,2A