HCM1A0703V2-1R0-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1A0703V2-1R0-R |
Kuvaus | FIXED IND 1UH 10A 7.8 MOHM SMD |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 µH Suojattu Induktori 10 A 7,8mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 7,8mOhm maks. |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 48MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Vanhentunut | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Materiaali - ydin | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Induktanssi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±20% | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0,276" pit. x 0,260" lev. (7,00mm x 6,60mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 9A | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,118" (3,00mm) |