HCM1A0703V3-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A0703V3-1R0-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A0703V3-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0703V3-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0703V3-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 10A 7.8 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Valettu Induktori 10 A 7,8mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
7,8mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
48MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,260" lev. (7,00mm x 6,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
9A