HCM1A0503V2-4R7-R on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 1 970
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 1 750
Tekniset tiedot
4.7 µH Suojattu Induktori 4.1 A 47mOhm maks. Epästandardi
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A0503V2-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A0503V2-4R7-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A0503V2-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0503V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0503V2-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC-resistanssi (DCR)
47mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
22MHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,213" pit. x 0,205" lev. (5,40mm x 5,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)