HCM1A0503V3-4R7-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HCM1A0503V3-4R7-R |
Kuvaus | FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µH Suojattu Valettu Induktori 4.1 A 47mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 47mOhm maks. |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 22MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Tyyppi Valettu | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,213" pit. x 0,205" lev. (5,40mm x 5,20mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,118" (3,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 6A |