HCM1307-3R3-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 68
Tekniset tiedot
3.3 µH Suojattu Induktori 15 A 4,5mOhm maks. Epästandardi