IHLP5050FDER3R3M01
DigiKeyn tuotenumero
541-1034-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-1034-1-ND - Cut Tape (CT)
541-1034-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP5050FDER3R3M01
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 µH Suojattu Valettu Induktori 18 A 6,8mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
IHLP5050FDER3R3M01 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
35A
DC-resistanssi (DCR)
6,8mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,508" lev. (13,20mm x 12,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)