HCM1305-1R0-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1305-1R0-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1305-1R0-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1305-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1305-1R0-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 29A 2.42 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 29 A 2,42mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
50A
DC-resistanssi (DCR)
2,42mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,524" pit. x 0,480" lev. (13,30mm x 12,20mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)